رفع موهای زائد

کلینیک

SHR - IPL (لامپ زنون ) رفع موهای زائد 

روشی ترکیبی از ویژگیهای پر ارزش حذف کلی و دائمی موهای زائد بوده که کاملا بی خطر و مؤثر می باشد.

این سیستم موفق به کسب جایزه ی فن آوری نوین و برنده جایزه ی زیبا شناسی سال 2017 همراه با دو مدال طلا و یک نقره به عنوان بهترین برند و بهترین روش درمانی و جدیدترین محصول ابداعی در این زمینه بوده است.

و اولین روش بدون دردی که برای رفع موهای زائد در دسترس است.    

 

لیزر دایود چیست؟

دستگاه‌ لیزر دایود طول موج بلندتری (۸۰۰ یا ۸۲۰ نانومتر) را تحویل می‌دهد. این طول موج بلندتر نفوذ عمقی‌تر نور را ممکن می‌کند و به لحاظ نظری ایمن‌تر از لیزرهای با طول موج کوتاه‌تر است، چون احتمال جذب طول موج بلندتر توسط رنگدانه ملانین در لایه اپیدرم پوست کمتر است. بنابراین طول موج بلندتر نور لیزر دیود بدون تحمیل آسیب قابل توجه به لایه ایپدرم در فولیکول مو نفوذ می‌کند. به همین دلیل می‌توان از لیزر دایود برای پوست‌های تیره‌تر نیز استفاده کرد. غالباً تصور می‌شود که با استفاده از لیزر می‌توان موهای زائد را برای همیشه از بین برد؛ البته این تصور تا حدی درست است، چون انتظار می‌رود موهای زائد به میزان ۹۰ % کاهش یابد. رفع موهای زائد با لیزر جایگزینی جذاب و پرطرفدار برای اصلاح با تیغ، وکس، اپیلاسیون یا الکترولیز است.

مزایای لیزر موهای زائد با دستگاه دایود


 

 • پوستی صاف‌تر و بدون موهای زائد
 • درمانی موثر
 • بسیار سریع
 • درمانی سریع و کارآمد برای ناحیه‌های بزرگتری از بدن با حداقل ناراحتی
 • دارای پهنای پالس بلندی که حین درمان قابل تنظیم است.
 • درمان انواع پوست از جمله پوست برنزه، اکثر رنگ‌های مو با قطرها و عمق‌های متفاوت
 • نتایج


  ایمنی لیزر دایود در رفع دائمی و کاهش موهای زائد انواع پوست به اثبات رسیده است. برای رسیدن به نتیجه دلخواه معمولاً درمان باید ۷ تا ۹ جلسه در فواصل ۴ تا ۸ هفته‌ای تکرار شود تا ۸۰ درصد موهای ناحیه مورد نظر از بین برود. فولیکول‌هایی که لیزر را جذب می‌کند، هیچ‌گاه مجدد رشد نخواهد کرد.

  بعضی از فولیکول‌های مو در حالت کمون قرار دارد و در اثر تغییرات هورمونی یا به موازات بالا رفتن سن مجدداً فعال می‌شود، اما این موها روشن‌تر، ظریف‌تر و کم‌پشت‌تر خواهد بود. فولیکول‌های مو در بعضی موارد نسبت به درمان مقاوم است، نیاز به جلسات درمان بیشتری دارد یا پس از مدتی معمولاً به دلیل عدم تعادل‌های هورمونی دوباره رشد می‌کند.

  عوارض


  لیزر درمانی احساس سوزش خفیفی را ایجاد می‌کند. اکثر بیماران درمان را به خوبی تحمل می‌کنند. اما چون بعضی از ناحیه‌های بدن مقاوم‌تر از بقیه است، می‌توان در صورت لزوم از کرم بی‌حسی استفاده کرد.

  ظاهر ناحیه درمان شده بلافاصله پس از عمل به گستردگی درمان و نوع پوست بستگی دارد. لیزر درمانی اگر هم عوارضی داشته باشد، بسیار جزئی است. از عوارض معمول درمان می‌توان به قرمزی و ورم اشاره کرد که پس از مدت کوتاهی از بین می‌رود. اکثر بیماران بلافاصله پس از اتمام درمان می‌توانند فعالیت‌های روزمره خود را ادامه دهند.

                                                                                                                                      

 • -در این روش در یک دوره ی سه ماهه و ماهی یک بار - محل مورد نظر با دستگاه کار می شود . و انرژی گسیل شده به تدریج فولیکول های موی موجود در لایه های زیر پوستی را ضعیف می کند.
 • - و با تکرار این مساله در 3 دوره باعث از بین رفتن فولیکول های ضعیف شده می شود.
 • -در ضمن برای صورت و نواحی حساس از IPL استفاده می شود. 
 • -دستگاه E-LIGHT تمامی لک ها و آکنه ها و واسکولار را از بین می برد و پوستی صاف و زیبا را برای شما به همراه می آورد و پوست شما را تا چند درجه روشن میکند.

                                               

                                                            

بوتاکس ، تزریق ژل ، لاغری ، متخصص پوست ، متخصص پوست و مو و زیبایی ، ژل لب ، لیزر ، تاتو، مزوتراپی ، لیزر موهای زاید ، اپیلاسیون ، دیابت ، تزریق بوتاکس در جنت اباد، تزریق ژل در جنت اباد، جراحی زیبایی در جنت اباد، جراحی پلاستیک در جنت اباد، عمل زیبایی در جنت اباد، عمل بینی در جنت اباد، کلینیک دیابت در جنت اباد، رفع موهای زائد در جنت اباد، رژیم و لاغری ، متخصص کلیه در جنت اباد، متخصص گوارش در جنت اباد، متخصص غدد در جنت اباد، متخصص پوست در جنت اباد، دیابت در جنت اباد، متخصص پوست در جنت اباد، موهای زائد در جنت اباد ، لیزر موهای زائد در جنت اباد ، بوتاکس در جنت اباد تزریق بوتاکس در جنت اباد، تزریق ژل در جنت اباد