متخصص پوست

کلینیک

چهره‌ی هر انسانی به مرور زمان دارای خطوط مشخص‌تری می‌شود. تعدادی از این خطوط چهره عبارتند از: خط خنده- خط اخم- خط بغض. هم‌چنین چین‌و‌چروک‌های به وجود آمده در پوست صورت نیز تأثیر بسزایی در افت زبیایی چهره‌ی فرد دارند، طوری که در موارد شدید‌تر بر روابط اجتماعی و حتی کاری فرد تاثیر بسیار سوء می‌توانند بگذارند. به بیان ساده، تزریق ژل، گونه‌ها را برجسته‌تر کرده، چین‌و‌چروک و خط‌های مزاحم را برطرف نموده و در عوض خط‌هایی را که موجب زیباتر شدن چهره‌ می‌شود مانند خط لب را برجسته‌تر می‌سازد و در کل، چین‌و‌چروک‌های پوست صورت را برطرف می‌کند.

 

PRP :

پي‌آر‌پي» درماني است كه به نام معجزه قرن ناميده مي‌شود اما آنطور كه پزشكان مي‌گويند اين درمان هنوز در دنيا در مرحله تحقيق قرار دارد و هنوز درمان قطعي براي بيماري‌ها به وسيله «پي. آر. پي» قابل تاييد نيست. «پي.‌آر. پي» درمان به‌وسيله پلاسماي غني شده پلاكتي است

 

 

مزوتراپی: 

مزوتراپی یک روش درمانی جدید می‌باشد. در این روش دارو در قسمتهای مختلف پوست تزریق می‌شود. در واقع دارو به بجای اینکه از راه دهان خورده شود، مستقیماً به داخل پوست تزریق می‌شود. تزریق های متعدد توسط دستگاه مزوتراپی در فواصل منظم در پوست صورت می گیرد.